Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Legalne auto. Zakup kontrolowany Citroën C5 i BMW X3Legalne auto. Zakup kontrolowany Citroën C5 i BMW X3

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Legalne auto. Zakup kontrolowany Citroën C5 i BMW X3

  1. Ja kupiłem to Bmw x3, po ciemku i rano okazało się, że prawy bok był przymalowywany – ślady farby na uszczelkach pod szybami.Trzy lampki, które paliły się na liczniku to nie jakiś czujnik tylko reduktor x drive, w chwili zakupu miał jeden napęd. Zaraz w PL zapłaciłem za wymianę regenerowanego reduktora z nastawnikiem x-drive i usunięcie klap z kolektora – były głośne, 3400 złotych. Słaba jest dwumasa- ten lekko pulsujący pedał i hałas przy wciskaniu sprzęgła to nie zastane łożysko, a słabe sprzęgło- koszt z wymianą około 2500 złotych. Samochód jest z 2006 roku, a nie jak była mowa z 2007 – mała różnica ale jednak jest. I jak tu mogę być zadowolony.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!