Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Lexus GS450h TPMS Kasowanie kontrolki przebitej opony #tyre #pressure #lexus #hybridDzięki za obejrzenie filmu.

Zapraszam na mój kanał YT : Grzesiek AUTOLAB
https://www.youtube.com/channel/UC3-tz1BRzHJ3thUl54sepsQ

Zapraszam do mojej grupy FB : AUTOLAB
https://www.facebook.com/groups/1977934212507015/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Lexus GS450h TPMS Kasowanie kontrolki przebitej opony #tyre #pressure #lexus #hybrid

  1. 1 czujnik został wymieniony z powodu korozji. Wulkanizator zaprogramował czujnik ale po przejechaniu ok 50km kontrolka zaczęła szybki mrugac i swieci cały czas. Czy można to wyłączyć?

  2. Kasowanie to jedno, natomiast jak chcemy ustawić nowe ciśnienie to musimy przytrzymać aż do 3 piknięć i 20min na odpalonym silniku czekamy do zapisania się ustawień

Dodaj komentarz

Zadzwoń!