Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Luksusowy SUV w ekstremalnej odmianie SVR! #Zakup_Kontrolowany

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Oglądaj „Zakup kontrolowany” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/zakup-kontrolowany-odcinki,215/odcinek-389,S28E389,153706
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Do Adama Kornackiego zgłosi się Klaudia, bizneswoman z Gdyni jeżdżąca Porsche 911 Turbo S – celem jej wizyty w Warszawie będzie znalezienie mocnego luksusowego SUV-a do wygodnej jazdy na co dzień, zwłaszcza zimą. Założony budżet to okolice 800 tysięcy złotych.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

37 komentarzy do „Luksusowy SUV w ekstremalnej odmianie SVR! #Zakup_Kontrolowany

  1. Ceramika..🤔 Pewnie miała na myśli filiżankę z porcelany 🤗nie wierzę.. Pewnie po przejechaniu się ze mną pelniletnim passakiem.. Dwa razy skręcony.. Miałaby srakę jak po grochówce.. Tesciowej😎

  2. Przerażająca jest ilość negatywnych komentarzy na temat bohaterki odcinka. Skąd w ludziach tyle nienawiści i konieczności ocenienia z góry? Może zamiast ubolewać nad tym, że nie stać kogoś na taki samochód warto zmienić podejście i zastanowić się co zmienić w swoim życiu żeby móc to osiągnąć? Pani Klaudia Konarska pracuje jako modelka i coach, a to że jest młoda niekoniecznie oznacza, że jest „bananowym dzieckiem” albo „córka z zawodu”.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com