Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

ma pan racjęPolska została opanowana przez dziwną chorobę cywilizacyjną – SAMOCHODOZĘ. Występuje u niektórych osób kierujących samochodami. Osoby dotknięte tą chorobą sprawiają wrażenie całkowitego uzależnienia od samochodu, jako jedynego środka lokomocji. Często, nie zważając na przepisy i otoczenie, powodują niszczenie mienia publicznego i prywatnego, a także zagrażają zdrowiu i życiu innych osób, zwierząt oraz roślinności. Do tej pory nie jest znane lekarstwo na tę chorobę, więc na tym kanale pokazujemy objawy oraz metody leczenia objawowego.

Chcesz pomóc w rozwoju kanału?
Sprawdź: https://patronite.pl/samochodoza
https://www.facebook.com/samochodoza/

muzyka: Arvid Svenungsson “Where Do We Go Now”
https://www.epidemicsound.com/track/EO24oFSEEy/

Tagi: warszawa samochodoza stop cham samochody polscy kierowcy chodnik ddr trawnik

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „ma pan rację

  1. Do wszystkich podjaranych faktem, że powiedział, że to się więcej nie powtórzy – jak powiem wam, że dostaniecie ode mnie po 100 PLN, to też uwierzycie?
    Po drugie – gość stał się waszym idolem tylko dlatego, że srał na przepisy i na chodnik i po tym chodniku jeździł, zamiast od początku wjechać na parking. Normalnie LOL!

  2. Z Ewangelii wg św. Łukasza 15-7: "Powiadam wam: Tak samo w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia." 👏👏👏 I już pan od kontenera ma dużego plusa tam na górze

  3. Ja pier… Wszyscy się cieszą jak małe dzieci, że gość się zreflektował. Czy jak każdy by tak wjeżdżał i przepraszał to mielibyśmy chodniki i trawniki?

  4. Ja przez takich ananasów jak z tego kanału kupiłem sobie bombę pomarańczowa. Uprzedzając pytania- wykonuje często prace przy drogach.
    Właśnie żeby z nikim nie dyskutować. Włączam i pal wrotki.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!