Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Maluch | Fiat 126p 1993r.(T#28)Test: Maluch Fiat 126p
650 ccm R2 37KM, 1993 rok, 40 000 km
– – – – – – –
VLEPERSONY
czyli moje naklejki: https://sklep.selected.pl/blogomotive-c-118.html
– – – – – – –
MASZ FAJNE AUTO?
– – – – – – –
Jeśli chcesz, bym przetestował Twoje auto, przebrnij proszę przez dwa poniższe filmiki:

(1) Zajawka całej akcji: https://youtu.be/83CW3yTjva4
(2) Zasady testowania: https://youtu.be/K5YO28Y2N4Q

Jeśli wszystko, o czym mówię w ww. vlogersonach Ci pasuje, napisz do mnie proszę e-maila pod adres blogomotive@gmail.com z następującymi informacjami:
– jakie auto chcesz mi użyczyć;
– wspomnij, że się zgadzasz na warunki “testu”;
– i koniecznie daj mi znać, z jakiego jesteś miasta.

Postaram się w ciągu kilku (-nastu) dni odpisać.

– – – – – – –
MUSIC
– – – – – – –

Music: Song “On The Streets Of Old Milwaukee” appearing on “Cullahnary School” by Cullah
Available at: http://www.cullah.com
Under CC BY SA license http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

40 komentarzy do „Maluch | Fiat 126p 1993r.(T#28)

 1. Z tego 2,5 co miałeś robi się 220 kolektorem dolotowym, wydechem i strojeniem (w maluchu nie ma mowy o strojeniu bo ma gaźnik a zmiana dysz paliwowych na większe to mod mechaniczny) Dorzuć do tego jeszcze wałki rozrządu bo w maluchu na bank był robiony i mamy prawie 250 KM 😉

 2. Nie do końca jest lubiany tylko w Polsce. Obczaj kanał CarWow z maluchem w roli głównej. Wiele osób uważa ten samochód za ikonę starych dobrych (lub mniej ) czasów

 3. Któż nie miał maluszka..ja dziękuję; ogrzewanie marne z dwóch tuneli, jazda na sznurku przez okno jak linka poszła od gazu, zakładanie filcu żeby ciszej było, smarowanie kalamitek, spryskiwacz "wyciskana kcukiem gumka"….ech bajka, a zarazem masakraaa! no i kierownica tak cienka jak obważanek ( mówię o starszym modelu z jednym centralnym zegarem ) Czasem karykaturalnie wyglądali w nim wielkie chłopy "od pługa" , ale co tam – radocha była bo deszcz na głowe nie lał.

 4. Rok 1992, salon na ul. Roździeńskiego w Katowicach (dawny Polmozbyt), wchodzę i mam odliczoną kasę (w kieszeni) a Pan pyta no jakie mam potrzeby szybko więc podchodzę do czerwonego 126 P, a on pachnie nowością i czeka na mnie …. a ja mówię: "Chciałbym kupić !!!". Po godzinie formalności wyjazd przez bramę. Do domu, duma z nowego i to pierwszego pojazdu niewiarygodna. Jak podjechałem na uczelnię studentów za kółkiem było 3, w tym mój malacz. Laskeczki wchodziły ze 4 do niego + kierowca 😊…Wiadomo mogę podwieźć Cię po zajęciach do domu. :P…

  Przed pierwszym tysiącem klasycznie wydmuchałem uszczelkę pod głowica więc moc spadła do 14 koni ale nic to. Wymiana. Piękne, cudowne czasy więc wiem o czym mówisz. Po 3 latach sprzedałem w ciągu jednego dnia. Prawie płakałem.

  PS.

  Pierwszy prawdziwy i najlepszy, pod względem emocji, był 4 letni hatchback Civic 1992’, gaźnik 1,3 – b a j k a. Tym razem płakałem jak poszedł do handlarza. Życie.

 5. Mam 41 lat… mój wujek miał takiego (74- rok produkcji)… jak byłem "mały", to pamiętam, że w zimę, przed wyjazdem, dogrzewał go farelką :-)… jeździliśmy nim na wakację nawet… w 5 osób… masarka jakaś… ale dużo bym dał, aby wrócić do tamtych czasów. Oczywiście licznik do 130… skalowany na nieparzystach… i silnik 600… spryskiwacze na gumowy "knefel" i odpalanie z pomiędzy siedzeń…. 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!