Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mazda 6 kalibracja automatycznych szyb (programowanie mechanizmu podnoszenia)W Mazda 6 kalibracja automatycznych szyb jest wymagana po odpięciu akumulatora, aby dało się zamykać i otwierać okna jednym naciśnięciem przycisku oraz pilotem centralnego zamka.
Proces programowania szyb jest łatwy i szybki, można go bez problemu przeprowadzić samemu.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Mazda 6 kalibracja automatycznych szyb (programowanie mechanizmu podnoszenia)

  1. fajne filmiki masz cześć sie przydało łapka w gore ps. fajną masz mazdzine też posiadam 6 I srebrny kombi 2.0 automat benzynka auto jest najlepsze z tych co miałem do tej pory oczywiście na kieszeń przeciętnego kowalskiego ;]

  2. a u mnie nie dziala. dziala z przyciskow na kazdych drzwiach, ale z konsoli kierowcy dziala tylko szyba kierowcy, w dodatku nie chce sie zamykac automatycznie. dodam, ze blokada szyb tez nie dziala 🙁

Dodaj komentarz

Zadzwoń!