Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mechanika samochodowa naprawy powypadkowe wulkanizacja Warszawa Auto Serwis BokserskaAuto Serwis Bokserska ma swoją siedzibę w Warszawie, działalność prowadzimy od 2000 roku. Właścicielką firmy jest Bernadeta Kurek.

Specjalizujemy się w mechanice samochodowej, prowadzimy warsztat, w którym przeprowadzamy naprawy główne i bieżące oraz naprawy powypadkowe. Oferujemy serwis samochodów osobowych i dostawczych.

W zakres naszych usług wchodzi mechanika, blacharstwo, lakiernictwo, naprawa skrzyni biegów automatycznych i manualnych. Zajmujemy się naprawą oświetlenia samochodowego i elektroniki. Świadczymy usługi w zakresie wulkanizacji – sprzedaż i serwis opon oraz ich przechowywanie.

Zajmujemy się klimatyzacją samochodową, oferujemy jej napełnianie, odgrzybianie, naprawę i serwis.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: http://www.bokserska.com.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!