Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mercedes CLS 63 AMG, Porsche 997 GT3 Clubsport, Toyota Chaser. Sprawdzamy auta z Japonii.W odcinku:

00:00 – Witamy na USS Tokyo
01:34 – Porsche 964 pod RWB
03:22 – Toyota Vellfire
04:44 – Porsche 997 GT3 Clubsport
11:14 – Mercedesa CLS 63 AMG
15:35 – Mercedesa E63 AMG
18:40 – Toyota Chaser
24:07 – Ciekawostki na USS Tokyo

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

42 komentarze do „Mercedes CLS 63 AMG, Porsche 997 GT3 Clubsport, Toyota Chaser. Sprawdzamy auta z Japonii.

  1. Fajnie jeśli byście wrzucali częściej z przejście zdjęcia nietypowych auta jak tutaj przerobiony Garbus albo inne naprawdę egzotyki smaczki których się nie spotyka codziennie – Niektóre nawet Ciężko powiedzieć co to jest ale o to chodzi żeby pokazywać takie niecodzienne pojazdy bo to naprawdę cieszy

  2. Niesamowitym jest to jaki ogromny przemiał liczba samochodów tydzień w tydzień Przebija się przez te licytację– mnie najbardziej zastanawia dlaczego ludzie sprzedają europejskie samochody na licytację a nie robią tego na rynku lokalnym w cudzysłowiu na OtoMoto lokalnym

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!