Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mercedes E klasy W210 – test po naprawie stacyjki do auta.Objawy jakie wykazywała stacyjka to brak możliwości przekręcenia po włożeniu klucza. Wymieniliśmy stacyjkę na inną i zapisaliśmy w niej zawartość pamięci eprom oraz flasch z poprzedniej stacyjki. Stacyjka po wymianie działa prawidłowo przekręca się i zwalnia blokadę ELV.
Masz problem z stacyjką, zamkiem lub kluczem? Nie zwlekaj przyślij ją do nas. Realizujemy zlecenia z całego kraju! Zapraszamy do odwiedzenia bloga:https://gorko.com.pl/usluga/adaptacja-stacyjki-elektronicznej-do-mercedesa-w-202-w208-w210/212
oraz sklepu:https://gorko.com.pl/oferta/naprawa-stacyjek-elektronicznych/8

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!