Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mercedes Kasowanie Inspekcji Niepowodzenie. #inspection #mercedes #service_reminderDzięki za obejrzenie filmu.

Zapraszam do mojej grupy FB : AUTOLAB
https://www.facebook.com/groups/1977934212507015/

Zapraszam na mój kanał YT : Grzesiek AUTOLAB
https://www.youtube.com/channel/UC3-tz1BRzHJ3thUl54sepsQ

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Mercedes Kasowanie Inspekcji Niepowodzenie. #inspection #mercedes #service_reminder

 1. Dla potomnych 😀
  Jako że trochę z tymi gratami pracuje to są dwa rozwiązania tej sytuacji
  Pierwsze zmieniamy filterki olejki kasujemy przegląd i zostawiamy z błędnym przebiegiem. Zapinamy pasy i robimy autem ponad 100km (słowo klucz ponad) po przejechaniu dajmy na to 103 km kasujemy inspekcje z "kierownicy" i w większości przypadków mamy po problemie.
  Sposób drugi: jedziemy do ASO bądź kogoś kto ma xentry z zalogowanym kontem i tu sprostowanie jeżeli będziemy robić aktualizacje oprogramowania zaktualizuje wszystkie sterowniki nie tylko zestaw wskaźników to taka uwaga 😉
  I teraz nadejdzie pytanie dlaczego to 100 km. Otóż minimalny interwał po jakim można skasować kolejny raz inspekcje to 100km. Znaczenie jest takie że że auto widzi serwis nr5 że był wykonany bo w parametrach dni się zmieniły natomiast przebieg nie. Więc auto widzi że miało serwis nr5 natomiast my po przejechaniu 100km robimy mu tak jakby serwis 6 tak to mniej więcej działa.
  Mam nadzieję że komuś sie przyda i zaoszczędzić nerwów bo nie wszyscy posiadają xentry 😁

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!