Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

MERCEDES ML W163 OPINIE, ZALETY, WADY, USTERKI, TEST, ZAKUP. #autokrytyk #auto krytyk⭐SUBSKRYBUJ KANAŁ/SUBSCRIBE CHANNEL: https://www.youtube.com/c/autokrytyk?sub_confirmation=1
Witam na moim kanale Auto Krytyk. Auto Krytyk to hobbystyczny kanał motoryzacyjno-edukacyjno-techniczny z poradami, recenzjami, materiałami edukacyjnymi oraz testami produktów. Zapraszam do subskrybowania kanału!
————————————————————————————–
Welcome on my Auto Krytyk channel. Auto Krytyk is a hobbistic automotive – educational – technical channel with advices, reviews, educational materials and product tests. Feel free to subscribe to the channel!

#autokrytyk #motoryzacja #edukacja #technika #recenzje #porady #mechanika
#samochody #komputery #budownictwo #jedzenie #testy #test #unboxing #gaming

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „MERCEDES ML W163 OPINIE, ZALETY, WADY, USTERKI, TEST, ZAKUP. #autokrytyk #auto krytyk

  1. Skrzynia jest mocna/bardzo mocna wytrzymuje 1000nm. Ale olej to podstawa jak ktoś przez 120kkm nie wymieniał i w 400cdi walił po gazie z dołu to nie dziwota. Jest jeszcze problem rozszczelnienia chłodnicy skrzyni i wtedy płyn leje się do skrzyni co w połączeniu z zbrakiem wymiany i wielkim momentem niszczy skrzynię. W modelu w164 jest problem ponieważ skrzynia 7gtronic ma wytrzymałość do 700 nm a 420cdi ma chyba moment wykraczajacy poza tą wartość. Po chip tuningu problemy murowane

  2. Fajne rzeczowe wylistowanie wszystkich informacji o danym samochodzie. Bardzo przydatne dla kogoś kto che kupić dane auto i już sobie coś upatrzył. Mi osobiście to nie przeszkadza za bardzo ale jednak, poprawienie prezentacji całego kontentu pewnie wyeliminowało by większość łapek w dół. Dziwi mnie, że aż tyle ich jest. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!