Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mercedes OSZUKUJE klienta w sprawie S63 AMG za 1 000 000 zł. AWANTURA w serwisieNie do wiary! Pomimo przedstawienia przez klienta szeregu oczywistych dowodów na wadliwość tego pojazdu, Mercedes-Benz w dalszym ciągu blokuje realizację roszczeń gwarancyjnych. Co ciekawe, już nie tylko klient, ale i sam dealer (Sobiesław Zasada Automotive), który sprzedawał, a następnie dokładnie sprawdzał samochód stoi na stanowisku, że wykazuje on fabryczne usterki. Pozostaje to jednak bez znaczenia dla importera – Mercedes-Benz Polska, który po pełnym kontrowersji “teście” publikowanym w poprzednim odcinku przestał reagować na pisma, poprzestając na twierdzeniu, że auto jest dobre. Leasingodawca pojazdu – Mercedes-Benz Leasing zleca tymczasem kolejną weryfikację wielokrotnie już zweryfikowanego auta serwisowi fabrycznemu, funkcjonującemu przy siedzibie importera… W tym odcinku S63 AMG za 1 000 000 zł trafia więc do Warszawy, gdzie wprawdzie załoga serwisu potwierdza występowanie zgłaszanych przez klienta wibracji, twierdząc jednak, że zostały one usunięte. Stan auta jednak nie zmienia się i wibracje oraz szarpnięcia podczas zmiany biegów występują nadal. Mercedes-Benz Warszawa w porozumieniu z leasingiem dokonuje także pewnych niezgodnych z procedurami czynności serwisowych poza wiedzą klienta. Co więcej serwis ten zataja przed klientem wszystkie dane związane z diagnostyką i kontrolą pojazdu. Postanawiamy wybrać się z kamerą do Mercedes-Benz Warszawa, gdzie samochód znajduje się do tej pory. Wizyta ta kończy się poważną awanturą. Wygląda na to, że Mercedes po prostu oszukuje klientów…
Zobaczcie sami jak wygląda obsługa gwarancyjna w Mercedes-Benz!

————
👊 Subskrybuj Global Motors ➛ https://goo.gl/8V9AU3
📷 Instagram Adama ➛ https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
📷 Instagram Marcina ➛ https://www.instagram.com/marcin_globalmotors/
📮 Facebook ➛https://www.facebook.com/globalmoptors
🌐 Strona ➛ https://globalmotors.otomoto.pl/
————
#Mercedes #amg #globalmotors #awantura #s63

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Mercedes OSZUKUJE klienta w sprawie S63 AMG za 1 000 000 zł. AWANTURA w serwisie

  1. Jak by taka sytuacja w czwartej rzeszy się stała, to bez cyrku dali by nowy, lecz prawda jest taka , że polska to dziki kraj… Masz problem ? IDź do sądu , po trzech czterech latach coś tam się wyjaśni, ale nie do końca….

  2. Śledzę wasz kanał. Jestescie Super.Powinieneś zażądać od Mercedesa conajmniej 10mil zł odszkodowania.wtedy dyrektorzy kierownicy i prezesi Mercedes Polska straciliby pracę.wtedy nigdzie nie znajdą pracy w sektorze samochodowym. Ponieważ takie traktowanie klienta to niedopuszczalne. Obrazu na krzesło elektryczne. Pozdrawiam .Życzę żebyś wygrał sprawę. Powodzenia.

  3. Jakieś 10 lat temu mieliśmy Mercedesa sprintera przez tydzień. Pewchowo w dniu zwrotu była mgła. Wilgoci spowodowała że włączył się tryb serwisowy. Cała deska się zaświeciła. Now samochód moze 2 tys przejechane.

  4. Totalny brak znajomosci tematu ze strony servísu… Mafia rolnicza w salonie I tyle…
    Ale tlumaczenie na hiszpanski jest nieudolne… Skrzynia biegow to nie jest kofer czy walizka… ktos porobowal tlumaczyc mowe potoczna przy pomocy slowniczka…

    Total falta de conocimiento de tema por parte se concesionario. Mafia de agricultores vendiendo coches en salón oficial…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!