Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

MERCEDES SKRADZIONY, ZAGINĄŁ na LITWIE! *Sprawa na POLICJI*MERCEDES SKRADZIONY, ZAGINĄŁ na LITWIE! *Sprawa na POLICJI*

NIEDZIELNE WRAPSTERSKIE OKAZJE!
GLASS CLEANER -20% do końca dzisiejszego dnia (17.07.2022r.)
KUP ZANIM ZABRAKNIE: https://sklep.wrapster.pl/pl/p/Wrapster-Glass-Cleaner-Economic-1L-Atomizer-Canyon/183

Miłego oglądania, pamiętajcie żeby SUBSKRYBOWAĆ kanał, twórzmy wspólnie największy kanał wrappingowy! Ostatnie 9tys sub by przekroczyć 200k!

Współpraca/Kontakt
——————————————————————
Instagram: @wrapster_polska
Facebook: @wrapster.polska
tel. 500 600 410
mail: biuro@wrapster.pl
adres: Wrocław, ul. Kwidzyńska 4
——————————————————————

#WRAPSTER #ppf #bezbarwnefolieochronne

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

43 komentarze do „MERCEDES SKRADZIONY, ZAGINĄŁ na LITWIE! *Sprawa na POLICJI*

  1. Już po aucie – sprawdzenie peselu kilka urządzeń gps – typowa zaginięcie mafi samochodowej auta już nie ma a części jeżdżą już w innych autach

  2. przeciez teraz taka technologia jest i mozna gps zamontowac w miejscu gdzie nikt by sie nie skapnął i byscie znalezli auto sąsiadowi ukradli 2 crossy i miał gps w lagach i znalezli złodziei

  3. Przez takie sytuacje czasem strach otwierać swój biznes bo na każdym kroku zamiast klienta może trafić się złodziej i czy da się gdzieś sprawdzić po peselu jakieś informacje o osobie na internecie ?

  4. Musicie się z jakimś posterunkowym zaprzyjaźnić, co sprawdzi papiery w każdym momencie podczas wydawania samochodu i spisywaniu umowy. Szybki telefon by sprawdził, że w ogóle nr i seria dowodu jest prawdziwa i pokrywa się z resztą danych.

  5. BMW M4 Competition lub Nissan Skyline R34( R32 to już całkiem 😍) albo E30 ( nie to nie żart E30 jest zajebista i sam bym się z chęcią przejechał taką i cofnął się w czasie bo na kupno po pierwsze mnie nie stać a po drugie znaleźć dobrą sztukę to wyczyn z ograniczonym budżetem przynajmniej). Pozdrawiam
    Edit: E39 M5 też spoko i oddajcie Mercedesa😁

  6. Dechroming… szkoda, że folia 3M glossyblack ma taką morę. Z daleka oklejony element wygląda spoko, ale z bliska już pojawia się rozczarowanie. Widziałem na zagranicznych yt, że są folie, które świetnie imitują pianoblack bez mory. Pewnie w PL może być ciężko z dostępem do niektórych folii i też cena kosmiczna, ale może udałoby Wam się zrobić test kilku różnych folii pianoblack?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!