Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mercedes Sprinter i Ford Transit : Autonagar.pl Jak usuwać nagar – wodorowanie silnikaDziękujemy MPWiK miasta st. Warszawy za zaproszenie w celu prezentacji wodorowania silnika. Mercedes Sprinter 2.2 CDI oraz leciwy ale niezawodny Dura Torq DI . Co ważne silniki maja oryginalne przebiegi po 100 tyś km ale różne roczniki produkcji.
Opinia kierowcy po wodorowaniu i testach jazdy próbnej 2.2 CDI
1. na 1 km jazdy próbnej 2/3 razy siwy dym pożniej czysto – wydalił PM z katalizatora i DPF siwe bo wypalone nie czarne.
2. Brak dymu z rury przy przegazówkach – wyczyszczony EGR
3. Na 3 biegu dawno nie jachał tak szybko bez potrzeby wrzucenia 4 –
silnik odzyskał elastyczność i dynamikę.
– będzie jeszcze weryfikacja spalania po 2/3 bakach – liczymy na 1l /100 km mniej.

Transit dostał temperatury , nie włączał się wentylator – dostaliśmy do testów VW Canddy 2 TDI

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!