Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mercedes Vito 2.2 CDI Autonagar.pl Jak usuwać nagar z silnika , wodorowanie silnikaCDI dochodzi 200 tyś km , zadbany , pracuje wzorowo , nie faluje , nie dymi w pełnych zakresach obrotów . Dla tak utrzymanych silników wodorowanie silnika to profilaktyka usuwania nagaru nie zabieg ratowania.
Statystyka jest bezlitosna , nowoczesny ekologiczny diesel w trudnych warunkach eksploatacji /miasto/ radzi sobie do 120/150 tyś km , pierwszy o pomoc poprosi EGR , kolektor dolotowy ma mało czujników , nagar/ tłusta maż olejowa potrafi zablokować dopływ czystego powietrza , w tych warunkach silnik diesla będzie produkował sadzę bo stosunek powietrza do paliwa nie pozwoli spalić ropy w całości , produkcja sadzy jest bezlitosna dla DPF/FAP które lubią temp. powyżej 500 st. C aby wypalić nagromadzone sadze w mieście w korkach nowoczesne diesle stygną bo mają start/stop.
Dlatego wodorujemy silniki obniżajac zadymienie do 70 %.
nie drenując kieszeni właścicieli pojazdów

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!