Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mercedes W123Kolejne duże zlecenie w naszej firmie. Kompletna renowacja Mercedesa w123 z roku 1982 (wersja rządowa) z wolnossącym silnikiem diesla o pojemności 3000cm3.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

13 komentarzy do „Mercedes W123

  1. Ta nuta mnie powala,pewnie nie jedna sztuka nosa poszła przy robocie i tym bicie w tle:) Panowie takie renowacje to sie robi na handel,facetowi po roku wszystkie wasze spawy zgnija przyjedzie i was zje:) pewnie jeszcze to wszystko zajmuje wszej firmie pod gołym niebem 2 tyg i robicie novolem jak starego busa 10 lat temu? wrzuce filmik mojego 124 przez co przechodził to sie troszke doedukujecie:)

  2. @MrSebfol Dla twojej informacji 125P ani 126P nie były skonstruowane przez Polaków lecz jedynie produkowane w Polskich fabrykach pod nazwą FSO i FSM .
    Tego nie można nazwać renowacją, pod tym wyrazem kryję się całkowite rozebranie samochodu i praktyczne zbudowanie go od podstaw .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!