Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Miasto nie jest dla rowerów!Chcesz pomóc w rozwoju kanału?
Sprawdź: https://patronite.pl/samochodoza
https://www.facebook.com/samochodoza/

Polska została opanowana przez dziwną chorobę cywilizacyjną – SAMOCHODOZĘ. Występuje u niektórych osób kierujących samochodami. Osoby dotknięte tą chorobą sprawiają wrażenie całkowitego uzależnienia od samochodu, jako jedynego środka lokomocji. Często, nie zważając na przepisy i otoczenie, powodują niszczenie mienia publicznego i prywatnego, a także zagrażają zdrowiu i życiu innych osób, zwierząt oraz roślinności. Do tej pory nie jest znane lekarstwo na tę chorobę, więc na tym kanale pokazujemy objawy oraz metody leczenia objawowego.

Tagi: warszawa samochodoza stop cham samochody polscy kierowcy chodnik ddr

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „Miasto nie jest dla rowerów!

  1. Kurierów to ja akurat rozumiem bo gdzieś trzeba stanąć ze by paczkę dostarczyć a nie zawsze niestety jest gdzie. Ciekawe czy co niektórzy zamawiając coś pilnego byli by zadowoleni gdy by nie otrzymali paczki z tego względu że kurier nie miał gdzie stanąć. W niemczech jest to normalne i nikt nie robi z tego problemu ale Polska to dziwny kraj.

  2. Tam w ogóle powinien być zakaz wjazdu samochodom, bo to co się dzieje na tej ulicy jest straszne! A chodnik tak wąski, że dwie osoby ledwo się mogą minąć

  3. Już niedługo pojawią się zakazy wjazdu samochodami do mist i wtedy zobaczymy czy rzeczywiście miasto to nie jest miejsce dla rowerów. Nie jestem zwolennikiem takich zakazów, ale patrząc na zachowanie niektórych kierowców zaczynam powoli zmieniać zdanie.

  4. Rozumiem rowerzystę ale trzeba być człowiekiem i zrozumieć innych a nie zachowywać się jak ju….,w końcu jesteśmy ludźmi a nie robotami ściśle wypełniający polecenia ja władzy

  5. Szkoda tylko, że ludzie spotykają się z takimi sytuacjami, a policja i straż nigdy. I reakcje służb są tragiczne. Pomijam kwestię, że większość kierowców nie ma bladego pojęcia, do czego służą światła awaryjne. A sama nazwa wskazuje, kiedy można ich używać…

  6. Do wszystkich co nie rozumieją dlaczego busy czasami stają na drodze dla rowerów. Podam przykład jednego dużego miasta w Polsce. Urząd wydaje zezwolenie na otwarcie sklepu i automatycznie powiadamia policję o takiej decyzji, że sklep zostanie otwarty w miejscu gdzie jest zakaz parkowania, a sklep ma wejście tyko od przodu. Tak właśnie robione są przepisy aby tylko karać, a państwo się cieszy , że ma takich jak wy po swojej stronie. Życzę wam karmy.

  7. Ja pamiętam jak o mało we mnie nie wjechał gościu autem jak jechałem na hulajnodze (elektryczna), oczywiście klakson bo przeszliśmy na milimetry. Jakiego było jego ździwienie jak pokazałem mu znaki poziome, że jest wyznaczona obrzeżem parkingu ścieżka rowerowa i mam prawo sobie swobodnie tamtendy jechać.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!