Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mierzymy przyspieszenie naszego "Budynia" | Mercedes W210Subskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCQ1xVJRO5nJAqNGHnsa47bg?sub_confirmation=1
http://mubi.pl/patryk_mikiciuk150 pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN!
Nasz Budyń to Mercedes W210 popularnie zwany „okularem”. Mercedesy przeznaczone na Taksówki zjeżdżały z oddzielnej linii produkcyjnej. Od „cywilnego” modelu różniły się wyposażeniem, materiałami z jakich było wykonane wnętrze oraz niektórymi częściami mechanicznymi, które były wzmocnione. Potoczna nazwa „Budyń” wzięła się od ich charakterystycznego żółtego koloru. Ten egzemplarz przejechał na taryfie ponad 700 000 kilometrów, a my zamierzamy sprawdzić czy mit niezniszczalnych taksówek Mercedesa jest prawdziwy!

Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikiciuk/?hl=pl
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatryk/

#patrykmikiciuk​​ #motoryzacja #mercedesbenz

Materiał zawiera lokowanie

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

36 komentarzy do „Mierzymy przyspieszenie naszego "Budynia" | Mercedes W210

  1. Jest taki znany na całą Polskę i pół Europy mercedes s63 AMG, który od nowości trzęsie, wibruje, ściąga i tłucze i od którego deeler i aso umywa ręce. Skontaktujcie się z global Motors może Przemek go obejrzy 🤔

  2. Taki pomysł. Skoro to taryfa, to może zrobić zbiórkę na zasadzie wożenia przypadkowych ludzi po Warszawie jak taksówką tam gdzie potrzebują w zamian za dowolną wpłatę na konkretny cel charytatywny?

  3. Zabolało jak Patryk trzasnął klapą bagażnika… Tę klapę się kładzie delikatnie i słucha jak pięknie się domyka 😁 Miałem okulara w kombi poliftowego 2.2 cdi wspaniałe auto i dobrze je wspominam.
    Odcinek super! 🔥

  4. Jasne, że to nie koniec Piotra na kanale Patryka, a raczej początek. Piotrze, tylko proszę Cię, naprawdę, jak już będziesz gwiazdą naszą to proszę, nie wkładaj takich niebieskich palt i pantofli bez skarpetek co to by kosteczkę trzeba odsłonić proszę, tylko nie to i nie Ty. 😃

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!