Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

MILION EURO ZA NAPRAWĘ AUDI RSQ E-TRON! DAKAR RALLY 2022 | Młody i Młodszy | Odcinek 4Czwarty odcinek cyklu, w którym opowiemy Wam o Dakarze, rajdach cross-country – polskich i zagranicznych. Dzisiaj podsumujemy pierwsze 4 dni rywalizacji, opowiemy o kontrowersjach oraz zdradzimy powód osłabienia samochodu Kuby Przygońskiego.

Prowadzący:
Piotr Brakowiecki – Dwukrotny V-ce Mistrz CEZ w rajdach terenowych.
Jan Bakalarczyk – Redaktor Naczelny BxB-Studio

Facebook: https://www.facebook.com/bxbstudio

Instagram: https://www.instagram.com/bxb_studio/?hl=pl

Kontakt: bxb.studio.jb@gmail.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „MILION EURO ZA NAPRAWĘ AUDI RSQ E-TRON! DAKAR RALLY 2022 | Młody i Młodszy | Odcinek 4

Dodaj komentarz

Zadzwoń!