Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

MirrorLink, AutoMapa – Android na ekranie w Twoim aucieTutaj można zamówić, wiarygodny chińczyk. Nowi użytkownicy mogą otrzymać kupon o wartości USD 4$!

http://s.click.aliexpress.com/e/5vQgMh6

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „MirrorLink, AutoMapa – Android na ekranie w Twoim aucie

  1. Witam. Też posiadam raczej ten sam model citroena. Udało mi się ostatnio podłączyć i uruchomić kabel usb do odtwarzania muzyki. Próbowałem na różne sposoby uruchomić video ale nic z tego. Po podłączeniu kabli w schowku nic się działo. Chodzi o to że nawet nie mam ikony USTAWIENIA VIDEO w menu. Jak mogę to uruchomić?

  2. Właśnie kupiłem C5 2009 rok i takie same radio mam, ale nie mogę znaleźć tego mirrorlinka, ktoś ma link do aukcji? Na allegro same nowe radia (z funcką MirrorLInk)

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!