Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mitsubishi lancer X 2008r wymiana filtra kabinowego pyłkowego – How to change cabin filter in carToday I’m demonstrating how to change cabin filter for Mitsubishi Lancer

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Mitsubishi lancer X 2008r wymiana filtra kabinowego pyłkowego – How to change cabin filter in car

  1. Te zatrzaski z góry nie są do wyciągnięcia wentylatora.Pod spodem masz osłonę którą zdejmujesz i krótkim śrubokrętem krzyżakowym odkręcasz cały wentylator (3 wkręty) wypinając wcześniej wtyczkę. Acha mam pytanie czy tą matę wygłuszającą na schowku sam przyklejałeś czy to jest oryginał?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!