Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Modyfikacje w tej M5 znacznie podniosły wartość auta! #Zawodowi_HandlarzeOglądaj “Zawodowi Handlarze” we wtorek o 22:15 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/zawodowi-handlarze-odcinki,5121/odcinek-4,S09E04,201068 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Bohaterami nowego cyklu będą pracownicy jednego z większych komisów samochodowych w Łodzi.
To miejsce, przez które codziennie przewija się tłum klientów i w którym każdego miesiąca sprzedaje się kilkadziesiąt samochodów. Poznamy Bartka z Grodziska Mazowieckiego – właściciela jednoosobowej firmy sprowadzającej na zamówienie samochody z Niemiec i Holandii.
Odwiedzimy z nim firmy handlujące samochodami za naszą zachodnią granicą. Pokażemy, jak przebiega proces poszukiwania samochodów, kwestie transportu oraz negocjacje z klientem, a także sprawdzimy, jak w branży radzą sobie Robert i „Wąski” z firmy z Pruszkowa, którzy na co dzień handlują youngtimerami sprowadzonymi głównie z Japonii i Szwajcarii.

#tvn #tvnturbo #zawodowihandlarze

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „Modyfikacje w tej M5 znacznie podniosły wartość auta! #Zawodowi_Handlarze

  1. Znanej i renomowanej firmy. Powtórzone kilka razy. Przypomniała mi się aukcja, na której ktoś sprzedawał jakiś ciuch a tam:
    Sprzedam klapki – znanej i renomowanej firmy "KEEP AWAY FROM FIRE". No fakt, każdy "ją" widzi minimum parę razy dziennie 🙂

  2. Ile tutaj hejtu w komentarzach, dupe żal ściska, ze nie stać na takie M5! Co z tego, ze panewki do zrobienia, jak ktoś kupuje M5 czy M3 to wie, ze panewki trzeba zrobić, wiec hajs ma. Ktoś pisał, ze X5 jakieś jest lepsze, bo ma 700hp, co to ma do bme serii M?🤷🏻‍♂️ 🤦🏼‍♂️ Tak jak BMW 335i nigdy nie będzie M3. Bardzo ładne M5! Dźwięk v10 nigdy nie będzie już lepszy 🚀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!