Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Moja 50 tka | Adam KuncZapraszam do obejrzenia krótkiego klipu z mojej 50 tki.
Adam Kunc

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

40 komentarzy do „Moja 50 tka | Adam Kunc

  1. No impreza petarda 🔥 dużo zdrowia Panie Adamie 💪 Stachu Jones jakby był na tym bankiecie to pewnie by wybrzmiało słynne " Oo kuuu*wa " . 😆😆😆 A tak poważnie to najlepsze życzenia 🔥🔥🔥

  2. Pięknie. My dla ziomka blacharza na 50 przywieźliśmy BMW E31 do roboty. Cieszył się przez łzy. Ps 200 lat w zawodzie hehe. Takich ludzi jak Pan już nie ma i nie będzie.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!