Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Montaz czujnikow cofania Steelmate Flash Mount w Oplu AstraMontaz czujnikow cofania Steelmate Flash Mount w Oplu Astra.
Czujniki cofania typu flash-mount, wyglądają jak fabryczne. Na filmie pokazujemy jak je zamontować w Oplu Astra z 2006 roku.
Te i inne zestawy czujników znajdziesz w naszym sklepie w dziale systemy parkowania: https://sklephadron.pl/114-czujniki-cofania

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

16 komentarzy do „Montaz czujnikow cofania Steelmate Flash Mount w Oplu Astra

  1. witam kupiłem u panstwa czujnik cofania Czujnik Cofania Steelmate EBAT D1 Flush Mount i mam takie pytanie czy czujnik powinien cały czas pipczeć (pipczenie co sekundę)?

  2. Kardynalny błąd podczas używania wyciskarki! Choć nie ma ona ostrych krawędzi tnących to została na przedstawionym filmie użyta jak standardowa otwornica z krawędzią tnącą. Kręcić należy śrubą od strony wewnętrznej "zderzaka" wówczas następuje efekt wyciskania, a zewnętrzne lakierowanie krawędzie zostają "zawinięte" do wewnątrz co daje ładny estetyczny efekt. Na przedstawionym filmie choć struktura nie jest zadarta to jednak widać ewidentne odcięcie lakieru pomiędzy otworem, a czujnikiem.

  3. film owszem bardzo ciekawy. Jednak nie mogę obejrzeć do końca z powodu irytującego podkładu muzycznego.
    Kolejny film na YT zepsuty przez montażystę. Szkoda

  4. Swietny tutorial. Mam takie pytanie czy w oplu astra h ktory nie ma czujnikow mozna zamontowac oryginalne czujniki parkowania? chodzi mi o to czy instalacja jest juz do tego przystosowana ? Pozdrawiam

  5. FACHOWCY bu hahaha pojęcia nie macie jak używać otwornicy. Nie wolno jej kręcić po lakierowanej części zderzaka!!! Czy wszyscy zauważyli jakie zadziory powstały przy wycinaniu otworu? bu haha

  6. Witam
    Potrzebuje tej śróby do wyciskania otworów na czujniki, tych plastikowych podkładek (chodzi mi o te żeby czujnik trzymał się na miejscu) i tych taśm do podklejenia. Czy dostanę takie cos u Was?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!