Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Montaż Radia CB w Samochodzie BMW e39.Radio cb jest bardzo potrzebne.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Montaż Radia CB w Samochodzie BMW e39.

  1. Jeżeli jest miejsce po stronie kierowcy to i jest od strony pasażera. Napewno prawa noga "leży" na radiu. Wtyczka do radia też nie jest poręczna. Ja mam kabel pociągniety z akumulatora i zalutowany wtyk ala zaplniczka, i wszytko lezy pod fotelem. Schludnie i nic nie lata. I co najwazniejsze bezinwazyjnie, wrazie wymontowania nie ma śladu. A tu zostaną strzępy po wkrętach pod samym nosem.

  2. Masakra montaż, później wykręcisz to zostanie dzióra w tapicerce :.
    Najlpesze miejsce jest na tunelu z prawej strony, koło gałki zmiany biegów. Nie trzeba niszczyć tapicerki, wystarczy odkręcić taka osłone przy tunelu i dac przedłużke do ramki montażowej radia. Później nie ma żadnego sladu po wymontowaniu.

  3. Radio szumi w chu. kup sobie jakiegoś presidenta czy coś a poza tym gniazdo zapalniczki jest słabe, powinieneś odciąć tą wtykę i podłączyć pod akumulator lub kable od radio w 100% nic się nie rozłączy i nie będzie wypadać…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!