Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Most BMW nie daje za wygraną! | Polskie BMWSubskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/c/patrykmikiciuk?sub_confirmation=1
Pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN! http://mubi.pl/patryk_mikiciuk150
Odkrywamy kolejną niesamowitą historię. W 1934 r. zaprezentowano roadstery 315/1 i 319/1 wyposażone w jednostki o pojemności 1500 ccm i 1900 ccm. To prawdopodobnie pierwszy przedwojenny samochód, który zapoczątkował polski motorsport.
Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikiciuk/
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatryk/
#patrykmikiciuk #polskiebmw #BMW

Materiał zawiera lokowanie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Most BMW nie daje za wygraną! | Polskie BMW

  1. Ja mam wrażenie że odkąd Covid poluzował i zaczęła się realna praca to to co na kanale było i do czego widzowie przywykli o czego brak mają pretensje, to to stało się płynne. Mniemam że to bardziej dlatego że podstawowa praca każdego od ciebie Patryku począwszy, że te obowiązki to powoduja. Moim zdaniem powinno być na sztywno ustawiono co kiedy, nie ma materiału bo coś wypadło nie ma odcinka. Osobiście wolę takie rozwiązanie niż mieszanie tematami jak w garnku z bigosem. Pozdrawiam

  2. Stary patent, polać płynem hamulcowym i podgrzewać opalarką.
    Płyn hamulcowy pod wpływem temperatury będzie wchodził pomiędzy metale. Dalej nie trzeba pisać że płyn hamulcowy to częściowo "olej" czyli nasmaruje, płyn hamulcowy rozpuszcza korozję więc dodatkowo pomoże.
    Stary patent dziadka

  3. Witam Patryku… ja także w tym roku skończyłem czterdziestkę… wszystkiego dobrego… czterdzieści lat minęło jak jeden dzień… pozdrawiam serdecznie.

  4. Problem jest w tym, że niektóre odcinki bywają nudne. Na początku polskiego porsche było dużo aspektów technicznych. Było dużo rzeczy jak coś wykonać. A teraz albo jakieś odcinki w ogólne nie związane z mechanika ( zwykle rozrywkowe), albo przez cały odcinek odkręcacie jedną śrubę. Generalni wieje nudą. Coraz rzadziej tutaj zaglądam. Może z tego bierze się frustracja innych. Czasem trzeba się samemu uderzyć w pierś, bo pycha kroczy przed upadkiem.

  5. Cały dzień, kilkoro ludzi, kilka maszyn a wcześniej kilkanaście minut, godzin myślenia… tak wygląda grzebanie przy autach 😛 A potem zdziwienie czemu tyle kosztują renowacje i odbudowy a to tylko jeden element.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!