Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

N47D20 Pęka jak szalony?? BMW aż takie złe??Sprawdzamy wytrzymałość bloku silnika N47

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „N47D20 Pęka jak szalony?? BMW aż takie złe??

  1. Przy motocyklach jest jeszcze gorzej jeśli chodzi o debilne dokręcanie . Oś koła dojebana na 350 Nm, korki spustu oleju 80 Nm a gwint M12 i regularnie uszkodzony. Filtry oleju czasami tak dokręcone, że muszę wklejać klucz 90 mm żeby odkręcić. Dlaczego tak się dzieje ? A no dlatego, że taki yotubowy pseudo mechanior oglądnie tylko dwa filmy. Pierwszy tytuł: "możesz zostać kim chcesz, możesz wszystko, to zależy tylko od ciebie" Drugi tytuł: " jak w garażu, albo i na dworze naprawić skomplikowany pojazd posiadając narzędzia z marketu i zero doświadczenia".

  2. dwa razy robiłem po raz pierwszy rozrząd w dwóch takich bmw, za pierwszym razem dokrecajac momentem kilka śrub wyszło z gwintem. tak samo było w przypadku chyba najcieńszej śruby mocującej pompę wtryskową 8Nm z tego co pamiętam(robiłem to jakieś 5-6 lat temu) to samo. Za drugim razem miałem już na to zważkę i przy dokręcaniu mniejszą siłą było wrażenie ciągnięcia się gwintu 🙂

  3. A ja smigam 8 lat e87 n47 177km zwirusowany do 220 i 430nm.dpf egr i klapy off.Nalatane 259tyś.Olej na bazie Pao wymiana co 8tyś od wyjechania z salonu.Do tego co 2 tankwanie 50ml oleju dodaję do baku.rozrząd wtryski turbo dalej ori.przy 230tyś wymiana dwumas i sprzegło.kolega ma 430tyś na tym silniku w e60

  4. Najlepszy tekst w tym nagraniu "pekniecie bezobjawowe" :).
    Bardzo fajne doswiadczenie pokazujace jak mala wiedze, doswiadczenie posiadaja mechanicy i jak mozna narobic sobie klopotow dajac auto do jakiego Januszowego garazu. Czekam na wicej tego typu doswiadczen. Pozdrawiam

  5. Tak właśnie jest ja się Janusze i Sebixy biorą za mechanikę pojazdowa,conajmniej połowa mechaników to partacze którzy nigdy nie powinni ani jednej śrubki odkręcić.Pozdrawiam chłopaki i dziękuję za rzetelny test.Powodzenia tak trzymać!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!