Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Najbardziej niespodziewany wyścig w serii – @FastHog vs. @Cezary Gutowski I 6/6Ostatni odcinek drugiej serii Opon na okrągło i emocji nie zabrakło! Zderzyliśmy ze sobą dwa różnie światy. @FastHog i jego pasja do amerykańskiej motoryzacji oraz @Cezary Gutowski fan Formuły 1. Kto poradził sobie sprawniej z naszymi konkurencjami? Będziecie zaskoczeni 🙂

Partnerem odcinków jest Goodyear, producent opony letnich:

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6
https://www.sklepopon.com/model-opony

Goodyear Eagle F1 SuperSport
https://www.sklepopon.com/model-opony
———
Samochód do nagrań zapewnia
https://anscars.com/
———
Zajrzyjcie na nasze sociale:
https://www.facebook.com/sklepoponpl/
https://www.instagram.com/sklep_opon/
———

#OponaMaZnaczenie #Goodyear #FastHog #CezaryGutowski #mercedes #a45s #amg

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

12 komentarzy do „Najbardziej niespodziewany wyścig w serii – @FastHog vs. @Cezary Gutowski I 6/6

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!