Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Najem długoterminowy – Moja kosztowna "przygoda".Dzisiejszy odcinek jest trochę inny. Omówię Wam chronologicznie moją historię z najmem długoterminowym. Dlaczego to tyle mnie kosztowało?

Sklep “Petrolhead Number One SHOP” na Facebooku:
https://www.facebook.com/Petrolhead-Number-One-Shop-106557027946098
PetrolheadNumberOneShop@interia.pl

Jeśli uważasz, że Twój samochód powinien wystąpić w jednym z odcinków – napisz👍:
petrolheadnumberone@gmail.com
(zgłoszenia raczej Szczecin i okolice)
FACEBOOK: https://www.facebook.com/PetrolheadNumberOne/

#NajemDługoterminowy

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

49 komentarzy do „Najem długoterminowy – Moja kosztowna "przygoda".

 1. Ford Mondeo kupiony z rabatem za 120 tys po 3 latach i przebiegu 36 tys ford wycenił na 52 tys zł a za ubezpieczenie i przeglądy wydano przez 3 lata Ok 20 tys strata 70 tys za tą kasę wynająłbym Mercedesa s

 2. Jestem z UA, w Polsce przez 5 lat zmieniłem koło 15 aut różnej wartości od 2tys do 20tys,i zmienię jeszcze nie jedną…Ale wynajmem długoterminowy jak dla mnie to jedno z największych oszustw tysiąclecia.Firmy zarabiają 🙂

 3. Jaka kolwiek opcja krydytu czy kredytowania to legalna opcja kilkukrotnie większego zarobku na kliencie. Sprzedaż za goówkę im się nie opłaca. Tak samo jest z kredytem na mieszkanie/dom który jest najlepszym produktem do zarabiania na kliencie. Człowiek kupujący za gotówke to w dzisiejszych czasach najgorszy klient dla wielu branży.

 4. Powiedzcie mi czy przy najmie długoterminowym jest szansa normalnego wykupu auta? czy jest ktoś kto mógłby mi doradzić bo mam na oku auto ale nie jestem pewny chociażby co do umowy pozdrawiam

 5. Jak nie masz co robić z kasą, to daj znać, ja chętnie sobie za to kupię auto lub coś do auta 🙂 Ty i tak nic z tego nie będziesz miał, ale przynajmniej będziesz mógł powiedzieć, że pomogłeś komuś kto tego potrzebował, w powyższym przypadku pomogłeś tylko złodziejom i oszustom.

 6. Wg mnie powinieneś podać publicznie dane tej firmy wykorzystując swoje zasięgi internetowe. To jedyne co im może realnie zaszkodzić, bo zwykły człowiek jest na przegranej pozycji i na weno nie jesteś pierwsza i ostatnia osobą w ten sposób oszukana mówiąc wprost .

 7. Ciekawe co zrobić żeby taką gnidę pozbawić "rzeczoznawcy"🤔. Da się na pewno. Bo toto koło rzeczoznawcy nie stało, a to jedna z tych szmat, które wysyła się do oszukania klienta. Do mnie takiego patataja wysłał link4 gdy po wandalizmie/dziadek uszkadzający auta legalnie parkujące jednak utrudniające mu cofanie w bramę dostawczakiem, w Krakowie 😳. Przyszło takie coś i w raport wpisało zamiennik klamki do saaba z 2008r, a ani wtedy ani dziś coś takiego nie istnieje, jakiś zamiennik składanego lusterka, inne bzdury, które wyssał z szefa na kolanach. Dwie czy trzy rozprawy o wysokość wypłaty z AC i naprawę w ASO. Naprawiać chcieli po jakimś kompromisie ale nie w ASO, to wybrałem przelew.

 8. Starożytni Indianie doskonale wiedzą, że najem długoterminowy samochodów jest bardzo atrakcyjny finansowo, na czasie, modny i… nigdy się go nie bierze 🙂 przy oddaniu możesz zapłacić od 0 do nieskończoności PLNów, w zależności co tam sobie wymyślą. Tylko normalny leasing z wykupem.

 9. kurła a ja płacę 1pln/km ale i tak współczuję petrolheadowi. Dobry materiał.
  Nie wszystkie umowy i zapisy w umowach są zgodne z prawem. Ponad każdą umową jest prawo ogólne, państwowe. Chociaż ja to się będę sądził z Neonetem ale nie to ma znaczenie – nie wolno akceptować bylejakości i robienia z klienta skarbonki.

 10. Jak słucham, jak to komuś się najem czy leasing tak bardzo opłaca, to zawsze się zastanawiam jak bardzo ja chyba liczyć nie umiem. Bo choćbym nie wiem jak się starał, i jak starymi i psującymi się samochodami nie jeździł, to na żadne nie wydaję na miesiąc tyle, ile wynoszą te wszystkie raty leasingowe czy najmu. Nawet, jeżeli odejmiemy od nich te wspomniane 28%, które można uzyskać z odpisów VATu czy podatków… Za to fundujemy sobie piękne cyrki wynikające z faktu, że po prostu nie jesteśmy właścicielami pojazdu, którym jeździmy…

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!