Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Najnowsza, największa i najdroższa. Toyota LC 300 w TerenwizjiProsto z Dubaju w teren! Jako pierwsi upalamy Toyotę Land Cruiser 300.
Aby otrzymać 350zł na paliwo od Beesafe użyj tego linku: https://bit.ly/3LgTf89
Regulaminy: https://beesafe.pl/regulamin-200-pln-na-paliwo-za-zakup-oc/ i https://beesafe.pl/regulamin-150-pln-na-paliwo-za-zakup-nnw/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

44 komentarze do „Najnowsza, największa i najdroższa. Toyota LC 300 w Terenwizji

  1. I to jest auto w którym u 90% egzemplarzy te przyciski od napędów nigdy nie zostaną wciśnięte. A za 30 lat ślad po nich zaginie bo to nie są samochody na pokolenia.

  2. Auto super. Właściciel spoko. Jednak jak słyszę, że robi 10000 km miesięcznie i w tym dużo w terenie, jeździ 180km/h i nie przejmuje się spalaniem 25l/100km a to wszystko samochodem za grubo ponad pół miliona złotych to przychodzi mi na myśl film Transporter. Są inne zajęcia pozwalające tak zarabiać jeżdżeniem?

  3. Gdybym mieszkał bliżej chętnie bym jedna G klasa podjechal na testy (oczywiście nie moja ale mam taka możliwość) nowe już niestety nie są takie same w terenie, ale najciekawszym którym jeździłem to g500 4×4. Gdybym dysponował taka kasa to bez chwili zastanowienia bym go kupił.

  4. Zgadywałbym że ze 400tys pln może to kosztować, może więcej, bo kojarzę że dobrze wyposażony highlander potrafi kosztować około 300tys, a LC jest jednak jeszcze klasę wyżej.

    Edit, no no, 150tys Euro, cena jak dla obcego.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!