Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

" Napraw Sam " se02e02 Wymiana Pompy PaliwaW dzisiejszym odcinku wymienimy sobie pompę paliwa , oraz pokażemy jak zamontować wyłącznik do pompy paliwa 🙂

Zajrzyj też na mojego fejsa

https://www.facebook.com/pages/Motomechaniczniepl/582528771828341?ref=hl

Blog : http://yamaha12255.blog.pl/

Oraz za subskrybuj mój kanał

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „" Napraw Sam " se02e02 Wymiana Pompy Paliwa

  1. Wszystko fajnie i pięknie, ale rozwiązanie z odcięciem pompy paliwa jest dobre tylko do starszych instalacji gazowych, choć też nie do końca. Jeśli jest to popularna sekwencja, to: 1. co 4 wtrysk gazu, jest podawany wtrysk benzyny 2. jeśli braknie Ci gazu przy wyprzedzaniu i instalacja przełączy się na benzynę, to prędzej będziesz miał czołówkę niż zdążysz przełączyć magiczny pstryczek. Fajne rozwiązanie, ale jako forma zabezpieczenia przed kradzieżą, niż "oszczędzania" na tanich zamiennikach.

  2. Jak to jest, że pierścień zabezpieczający odkręcasz zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara ?
    U mnie odkręca się "normalnie" czyli przeciwnie do kierunku wskazówek zegara.

  3. Przełącznik zakładajacie na przewodzie masowym, gdyż was przełącznik na przewodzie plusowym będzie się grzał z tego względu gdyż to przez niego będzie przepływał ciągle prąd. To rozwiązanie jest bardzo niestosowane.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!