Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

NAPRAW SAM SE02E10 WYMIANA PODNOŚNIKA SZYBW kolejnym odcinku Napraw Sam dowiecie się w jaki sposób wymienić podnośnik szyb , proces naprawy może się różnić w zależności od modelu samochodu.

Muzyka :

1. Twin Musicom: Talky Beat – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://www.twinmusicom.org/song/265/talky-beat
Wykonawca: http://www.twinmusicom.org

2. The Simplest

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „NAPRAW SAM SE02E10 WYMIANA PODNOŚNIKA SZYB

  1. Skąd tyle łapek w dół? Może dlatego, że brak w opisie jakiejkolwiek informacji na temat auta, które służy jako przykład. Przez pierwsze kilka minut zastanawiałem się po co tłumaczone jest jak ściągać boczek (w moim aucie np. nie trzeba odkręcać żadnej maskownicy głośnika czy też plastikowych kołków). Filmik całkiem fajnie zrealizowany więc ja osobiście się od głosu wstrzymuję. Na przyszłość proponuję dodawać takie informacje. 🙂

  2. Dlaczego tyle negatywów ? Bo konkurencja nie śpi. A zwykli ludzie są zbyt leniwi żeby dać "like". Proste. Przecież nawet nikt nie napisał nic negatywnego – bo się nie chciało.
    Film jest OK. Mi się nie chce tej szyby robić, ale chyba muszę 🙁

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!