Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

NAPRAW SAM – SE02E11 – WYMIANA LUSTERKA ASTRA HW DZISIEJSZYM ODCINKU NAPRAW SAM DOWIECIE SIĘ W JAKI SPOSÓB WYMIENIĆ LUSTERKU Z OPLU ASTRA H Z ROKU 2004 , PRZY OKAZJI PODPOWIEM WAM JAK WYPIĄĆ KOSTKĘ LUSTERKA , DOWIEMY SIĘ TEŻ ŻE NASI BYLI JUŻ W TYM AUCIE.

MATERIAŁ NAGRYWANY TELEFONEM WYBACZCIE ZA JAKOŚĆ

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „NAPRAW SAM – SE02E11 – WYMIANA LUSTERKA ASTRA H

  1. Fajnie, że trafiłem na ten film, wymiana na szczęście prosta, u mnie zachodziła taka potrzeba bo przy jeździe pod wpływem wiatru lusterko potrafiło się przymknąć (ale nie do końca) tak jakbym nacisnął guzik od składania. Dzięki! 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!