Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa AUDI Q7 z USA! – Import z USA TopCarCześć, po Q5 przyszedł czas na większy odpowiednik czyli 7 osobowe AUDI Q7 w wersji Premium Plus. Bezkompromisowy pochłaniacz kilometrów typu SUV, z mocnym 3 litrowym silnikiem benzynowym i oczywiście napędem Quattro. Idealne auto dla większej rodziny jak i na dłuższe wypady.

Chłopaki krótko opowiedzą o aucie, a następnie zaproszą do relacji z naprawy 🙂

Zapraszamy! 😊

Chcesz zostać właścicielem podobnego auta? 😎

Skontaktuj się z nami!

💻https://www.instagram.com/importzusa

💻https://www.facebook.com/USATopCar​​​
💻https://www.facebook.com/TopCarSlask​​​

📱Bądź zadzwoń📱

720 951 264 – Marcin K.
605 208 558 – Marcin G.
501 331 349 – Darek
791 388 924 – Michał
668 433 560 – Kamil

#topcar #importzusa #importusa #autotransport #trasport #transportaut #autazusa #Mercedes #Audi #Q7 #VAG

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Naprawa AUDI Q7 z USA! – Import z USA TopCar

  1. Jak na moje szczególarskie oko, gotowe/naprawione samochody wyglądają dużo lepiej teraz niż na Waszych pierwszych filmach. Praktyka czyni mistrza, brawo za postęp dla tych co to fizycznie robią. 👍

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!