Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa BEZ Lakierowania -KULISY PDR -JAK TO WYGLĄDA -time lapsFilm przedstawia naprawę wgniecenia drzwi techniką pdr w przyspieszeniu.
www.pdrking.pl www.fb.com/wgniot tel.782 375 813

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania PDR KING Kraśnik ( Okręglica )

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Naprawa BEZ Lakierowania -KULISY PDR -JAK TO WYGLĄDA -time laps

  1. O ja pierd… Ile za taką robote trzeba wziąć w starym audi za w porywach 50 tysięcy. Toz w promieniu 50 km ze cztery sztuki takich drzwi w kolorze leżą.
    A na koniec przyjdzie jakiś kupujacy i powiem ze dzwon był bo drzwi odkręcane

  2. Podoba mi się że pokazujesz jak naprawdę to wygląda a nie czarujesz jak inni światłem i kamera że nawet ślad nie został bo akurat na uszkodzeniu kamera ucieka echh świetna robota gratuluję. Pozdrawiam

  3. Witam PDR KING przydał by się Pan teraz, zapraszam do Nowego Sącza na żniwa po gradobiciu, tutaj chłopaki nie mają już terminów, sam czekam na wycenę dachu i klapy. Pozdrawiam dobra robota

  4. Witam, trafiłem na Twój kanał Panie "PDR KING" z powodu dzisiejszego gradu jaki spadł na dwa moje auta :/. Na Wstępie chciałbym pogratulować efektu końcowego wykonanej dobrej roboty 👍. Chciałem również zapytać, czy mógłby Pan udzielić mi informacji jaki może być koszt naprawy dachu po gradobiciu w citroen c4 hatchback. Ilość wgniotek na oko to jakieś 50 + -. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!