Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa blacharska drzwi przednich,usuwanie korozji z dolnego rantu BMW e34Drzwi prawe przednie BMW e34,usuwam szpachlę bo były wgniecione,pocynowalem,usuwam korozję i zabezpieczam dolny rant drzwi gdzie często koroduje.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Naprawa blacharska drzwi przednich,usuwanie korozji z dolnego rantu BMW e34

  1. Kupa dobrej roboty ale niestety w 5:58 druga lampa sufitowa pokazuje nierówności. Lakiernik powinien sobie z tym poradzić. Problem jednak jest gdzie indziej. Drzwi zawsze korodują od dołu, gdyż tam zbiera się woda. Jeśli pod rantem była rdza, to pod poszyciem jest na 99%. Niby można dać wosk i odciąć dopływ tlenu ale należałoby lać go przed każdą zimą, żeby zatykać przybywające wykwity.

  2. Dobra robota.. lecz tam na dole kolego masz dalej rdzę, nie wystarczy odgiąć tego poszycia tylko należy go odciąć. Na konstrukcji drzwi od zewnątrz też jest ruda. Sam jestem w trakcie renowacji takich drzwi.. wiem jak to wygląda. Mogę Ci przesłać zdjęcia 😉👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!