Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

NAPRAWA BMW F32 435I Z USACześć! 😊

W dzisiejszym materiale pokażemy wam naprawę wykonaną na BMW F32 435I. Czwórka w wyjątkowym kolorze Estorilblau już niedługo będzie zwracać na siebie uwagę na drogach 😎

Zapraszamy! 😊

Chcesz zostać właścicielem podobnego auta? 😎

Skontaktuj się z nami!

💻https://www.facebook.com/USATopCar​​​
💻https://www.facebook.com/TopCarSlask​​​

📱Bądź zadzwoń📱

501 331 349 – Darek
605 208 558 – Marcin G.
668 433 560 – Kamil
720 951 264 – Marcin K.
886 902 238 – Konrad
791 388 924 – Michał

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

14 komentarzy do „NAPRAWA BMW F32 435I Z USA

  1. Pomagacie też w przystosowaniu furki do wymogów europejskich i załatwieniu całej papierologii? Jaki jest czas samego sprowadzenia auta do naszej Cebulandii? Byłbym zainteresowany jakimś ciekawym SUVem 🚙

  2. Powiem szczerze, że mega robota. Wielokrotnie miałem styczność u blacharzy z podobnymi i gorszymi naprawami i widać, że u was to pełna profeska. Jedyne pytanie to, czy po obecnym właścicielu potencjalny kupujący będzie wgl chciał rzucić okiem na taki samochód z dosyć sporą ingerencją w karoserię i lakier jeżeli będzie później na sprzedaż ? Nie wydaje mi się. W każdym razie jeżeli ktoś zamierza zostawić taki samochód dla siebie to uważam, że warto bo koszta ucięte na pewno o znaczną kwotę, aczkolwiek dalsza sprzedaż raczej nie realna. Pozdrawiam cały zespół.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!