Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa BMW X3 xDrive z USA! – TopCar Import z USA!Cześć, tym razem mamy dla was BMW X3 z napędem xDrive. Świetny uniwersalny średni SUV, perfekcyjnie sprawdzi się w mieście jak i na dłuższe trasy. Przedstawimy Wam bardzo bogato wyposażoną wersję z końca produkcji generacji F25, którą można dostać w bardzo atrakcyjnej cenie😎

Chłopaki krótko opowiedzą o aucie, a następnie zaproszą do relacji z naprawy 🙂

Zapraszamy! 😊

Chcesz zostać właścicielem podobnego auta? 😎

Skontaktuj się z nami!

💻https://www.instagram.com/importzusa

💻https://www.facebook.com/USATopCar​​​
💻https://www.facebook.com/TopCarSlask​​​

📱Bądź zadzwoń📱

501 331 349 – Darek
605 208 558 – Marcin G.
720 951 264 – Marcin K.
791 388 924 – Michał
668 433 560 – Kamil

#topcar #importzusa #importusa #autotransport #trasport #transportaut #autazusa #bmw #X3 #xDrive #suv

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Naprawa BMW X3 xDrive z USA! – TopCar Import z USA!

  1. Czy w przypadku sprowadzenia dwóch aut na raz i wysłania ich z jednego portu w jednym kontenerze cena za dostawę jakoś fajnie się redukuje ? Czy po prostu się podwaja

Dodaj komentarz

Zadzwoń!