Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa i cynowanie dachu Mercedes 126 sec coupe 2 częśćfilmik przedstawia usuwanie korozji, w jaki sposób wspawać łatkę i pocynować wstawiany element.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Naprawa i cynowanie dachu Mercedes 126 sec coupe 2 część

  1. Jak się z panem skontaktować szukam seca 560, zima rozmawialiśmy w komentarzach że jak sprzedam auto pisać bo często pan ma coś wartego kupna. Znalazłem firmę w Jaworznie ta sama nazwa ale niby renowacja dekorow w autach.

  2. Mógłbyś zrobić jakiś film instruktażowy ze składaniem szyberdachu? Składam Seca po renowacji i szyberdach miałem trochę rozebrany i nigdzie nie moge znaleźć jak to poskładać

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com