Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

naprawa i regeneracja lamp do BMW e60 Dynamic + nowe klosze + nowe soczewkiOryginalne lampy do BMW e60 z biegiem czasu coraz słabiej oświetlają drogę. Dodatkowo często parują, stają się żółte i matowe co nie tylko znacząco wpływa na komfort jazdy po zmroku oraz na bezpieczeństwo na drodze, ale cierpi na tym wizerunek całego auta.
Nie musisz wymieniać lamp na nowe. Każda lampę można zregenerować.
Na filmie przykład naprawy lamp. Lampy przed i po regeneracji..
Koszt rozebrania lampy, czyszczenia wnętrza i wymiany soczewki skrętnej tzw DYNAMIC to 350 zł, nowy klosz xenon to 275 zł, naprawa brakujących uchwytow 50 zł
Usługi wykonujemy również wysyłkowo
Wystarczy lampy spakować i wraz z adresem zwrotnym i nr telefonu wysłać do
Serwis Lamp Samochodowych
Ul Nowa 33
64-560 Ostroróg
Tel 739020099 lub 792729696
Po otrzymaniu paczki zadzwonię aby uzgodnić wszystkie szczegóły
Biorąc pod uwagę czas przesyłek paczka powinna wrocic w ciagu tygodnia

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „naprawa i regeneracja lamp do BMW e60 Dynamic + nowe klosze + nowe soczewki

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!