Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa karty RENAULT / Card repairNaprawa karty RENAULT.
Auto nie odpala (nie wykrywa karty)
Karta nie działa (nie otwiera drzwi – brak zasilania)
Scenic
Espace
Laguna
Megane
Clio

Naprawa cewki karty
Naprawa zasilania karty.

Repair of the RENAULT card.
The car does not start (does not detect the card)
The card does not work (does not open the door – no power)
Scenic
espace
Lagoon
Megane
Clio

Card coil repair

Card power supply repair

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Naprawa karty RENAULT / Card repair

  1. Oszust jesteś od paliłeś na innej dobrej sklejonej karcie A tamtą schowałeś kamerował ś tak żeby nikt nie zobaczył jedna wielka ściema

  2. Idealny filmik, jak nie powinno się naprawiać karty. Jedno wielki spartolenie roboty. Zajmij się lepiej nauką polskiego, bo te bluźnierstwa nie dodają ci powagi. ŻAL 😭😭😭

  3. Bardzo dobry filmik,swoją kartę otwierałem prawie 4 h ale wszystko delikatnie i bez pospiechu.Sklejona jest na Wieki.Bardo trudno ją otworzyć,przynajmniej w moim przypadku.

  4. Jedna uwaga. Przy rozcinaniu lepiej w miejscu mocowania baterii rozcinać od góry, czyli od strony przycisków tak żeby po rozpołowieniu cała elektronika była na wierzchu. Nie trzeba wtedy wylutowywać płytki z mocowania baterii tylko poprawiasz luty i sklejasz. No i przy rozcinaniu lepiej nożykiem na boki nie machać to nie będzie dziur i po sklejeniu całkiem nieźle to wygląda. Ale szacun bo dopiero po twoim filmiku się przekonałem, że mam dobrą koncepcję na zrobienie tego tapeciakiem i superglu na koniec. Palce poklejone ale działa:)

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!