Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa mechanizmu składania lusterka bmw e39Filmik przedstawiający jak w BMW E39: rozebrać, naprawić mechanizm składania elektrycznego lusterka zewnętrznego i ponowne złożenie.
Komentarze i łapki w górę mile widziane.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Naprawa mechanizmu składania lusterka bmw e39

  1. Może odgrzeje kotleta ale mam pytanie. U mnie wersja z składaniem elektrycznym i teraz takie pytanie do autora tego filmiku. Jeżeli słyszę tylko cykanie coś w podobieśtwie tyk i delikatne drgniecie szkiełkiem to dlaczego sie nie składa. W komputerze odczyt że sprawne jest niby. Lusterko recznie składa sie bardzo ładnie, płynnie. Tak jakby chciało a nie mogło :/

  2. Wygląda na to, że sposób na naprawę tej częstej usterki w E39 jest dobry i przy dobrych chęciach wszyscy mogą sobie z tym poradzić. Dobrze byłoby aby był podany rozmiar tulejki, jej średnica, gdyż dopiero po rozebraniu lusterka zaczyna się zabawa że zamierzeniem i ogólnie szukaniem czegoś co by mogło pasować. Może właścicielowi filmiku uda się w komentarzu podać wymiar aby bez stresu zabrać się za naprawę tego mechanizmu.

  3. Witam, też mam problem z lusterkami. Ręcznie się składają, ale nie elektrycznie. Jak naciskam przycisk składania/rozkładania to słychać mechanizm i delikatnie drgają lusterka. Czy to też może być wina łożysk?

  4. Witam serdecznie. Własnie jestem po naprawie zapieczonych ślizgów w lusterkach. Zrobiłem to bez rozbierania. Wystarczy nagiąć lusterko w dół i wpsikac do srodka na te slizgi WD40. Zabieg powtórzyć kilka razy ruszajac lusterkiem do przodu i tyłu.

  5. Mam pytanie. Czy w bmw e46 jest podobnie? mam elektryczne lusterka jednak prawa strona po rozlozeniu idzie o 180 stopni zamiast zatrzymac sie  w polowie ( cos tam widocznie przeskoczylo badz wypadlo .. ) 

Dodaj komentarz

Zadzwoń!