Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

naprawa mechanizmu wycieraczek przednich Opel Corsa CKrótki film z naprawy mechanizmu wycieraczek w samochodzie Opel Corsa -C

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „naprawa mechanizmu wycieraczek przednich Opel Corsa C

  1. U mnie wycieraczki po włączeniu wracają gdzie chcą, najczęściej w pozycję pionową albo 10cm od startu(poziomu) nie mam pojęcia co robić, zakupiłem drugom wajchę bo to jest element w kostce cały, i też nie wracają do pozycji startu. co teraz sprawdzić?

  2. spróbuję tak zrobić dziękuję bo tak już myślałem że to może przekaźnik lub krancowka coś nie tak czyli reasumując silniczek nie zrobił pełnego obrotu a ja już przykrecilem ramię silnika dobrze myślę zrób to sam???

  3. pomocy wymieniłem ostatnio mechanizm wycieraczek na nowy silniczek został stary(z poprzedniego mechanizmu ja mówię na to pajączek) skrecilem wszystko do kupy zakładam wycieraczki niby wszystko jest dobrze ale jak wycieraczki kończą swoją pracę i powinny zostać w pozycji poziomej przy plastikowym podszybiu dostaje jakby jeszcze prądy i wychodzą mi prawie do połowy szyby i tam się zatrzymują ramiona ustawiłem dobrze bo i bez ramion włączyłem i same trzpienie robią takie dodatkowe pół obrotu więcej a jest to nie prawidłowe

  4. Dzięki za film. Czy dostawałeś się kiedykolwiek do mechanizmu tylnej wycieraczki w corsiaku? Przestała mi pracować, pióro i ramię wycieraczki są ok, silnik wycieraczki próbuje pracować ale nie daje rady. Nie wiem czy wystarczy przeczyścić, czy też konieczna będzie wymiana mechanizmu.

  5. U mnie na biegu przerywanym wycieraczki działają o wiele za krótko. Z dołu do góry i z powrotem, to tak ze 4 cykle potrzebują… Na biegach pełnych działają prawidłowo. Więc problem raczej z elektryką…

  6. Smar miedziany jest wrednym smarem i nie daje się tak wypłukiwać więc wytrzyma z 2 – 3 lata

    Fajnie by było wstawić smarowniczkę na czubku śruby, można by smarować bez rozbierania.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!