Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa nie zbierającego wody ramienia wycieraczki scenic II

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

35 komentarzy do „Naprawa nie zbierającego wody ramienia wycieraczki scenic II

  1. Ja mam taki problem ze przy wyciskaniu łożyska tak się rozsypał że został mi w środku ten pierścień. Tobie to wyszło ładnie całe , jak mam niby teraz to wybić jak to jest mega zapieczone

  2. Mam pytanko, wymieniłem łożyska zgodnie z instrukcją na filmie, jednak wycieraczka dalej hałasuje i nie zbiera środkiem pióra. Próbowałem doginania ramienia, żeby pióro było pod kątem prostym do szyby, jednak bez efektu. Co może być powodem? Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam.

  3. zawsze się zastanawiałem dlaczego francuska motoryzacja lubi tak sobie komplikować? Nawet wycieraczka musi być z technologii NASA? Dlaczego nie prościej jedno ramie na gwint i po sprawie? Jakieś czujniki hamulca ręcznego zamiast normalnej dźwigni, karty do uruchomienia samochodu, można wymieniać bez końca.

  4. Dzięki za film 🙂 Mnie te bolce trzymające łożyska zeszły bez szlifowania z góry, lekko spiłowałem boki pilnikiem iglakiem i resztę zrobiło imadło, jak na filmie 🙂 (zostaje więcej materiału do zakucia)
    Pozdrawiam i łapka w górę !!!!

  5. A może wystarczy wygiąć w osi pręt wycieraczki , żeby pióro było pod kątem prostym do szyby…..w Octawii pomogło na ale tam nie ma tych idiotycznych komplikacji.

  6. Wysłałem żonę do mechanika z tym problemem. Wróciła z i mówi mi że gość powiedział że takie ramię 800 zł w ASO, 300 zł zamiennik. Dzięki tobie zaoszczędziłem 285 zł

  7. Fajny film dzięki przydało się. Da się to zrobić bez ściągacza trzeba zacząć od wybicia bolca z środka łożyska reszta tak samo jak na filmie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!