Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa opony sznurem, kołkowanie opony, zestaw naprawczy atsPrzedstawiamy krok po kroku jak wygląda naprawa opony sznurem wykorzystując nasz popularny zestaw naprawczy do kół ATS. Na filmie naprawiamy oponę osobową jak i ciężarową, żeby pokazać jak solidnie wykonane są narzędzia w zestawie. Sznury mają długość 20cm, połowa tej długości wystarczy do naprawy przebicia w oponie osobowej, w ten sposób zestaw wystarcza na 40 napraw.

Coraz więcej z nas nie posiada koła zapasowego w samochodzie. Najwygodniejszym rozwiązaniem w przypadku niewielkich przebić jest właśnie naprawa sznurem. Dlaczego?
– nie musimy zdejmować koła
– naprawę wykonujemy bez demontażu opony
– po naprawie opona nadaje się do jazdy z normalną prędkością

Przypominamy, że naprawa sznurem jest rozwiązaniem doraźnym i powinna zakończyć się wizytą w warsztacie wulkanizacyjnym i zaklejeniem przebicia łatką lub kołkiem.

Ten i inne zestawy naprawcze do opon znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy na nasz kanał, gdzie znajdziecie więcej prezentacji oraz poradników związanych z serwisem i naprawą opon:
https://video.phu-szczepan.pl/

TUTAJ NAS ZNAJDZIECIE:
Facebook https://www.facebook.com/phu.szczepan/
Google+ https://plus.phu-szczepan.pl/
PHU SZCZEPAN https://sklep.phu-szczepan.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

19 komentarzy do „Naprawa opony sznurem, kołkowanie opony, zestaw naprawczy ats

  1. Dobry patent do maszyn budowlanych np ładowarek ze zmiennym wybiegiem gdzie najechanie na gwoździa lub i na rzecz która się wbija w oponę jest częste. Dzisiaj właśnie tymi knotami uszczelnilem oponę i wszystko jest jest w porządku. Nawet powiem więcej bo w oponie w sumie mam 3 takie sznurki po innych dziurach i wszystko trzyma nigdzie nie uchodzi powietrze.

  2. Nie rozumiem tych komentarzy ze serwis nie powinien tak naprawiac opon. A gdzie jest napisane ze serwis tak naprawia? Nagral dobry czlowiek film instruktarzowy zeby pokazac Kowalskiemu jak ewentualnie uratowac sobie zycie w trasie. Zamiast podziekowac to sie ludzie czepiaja.

  3. kilka dni i będzie uciekało powietrze beznadziejny sposób 😀
    ułatwia kanalizatorom..bo się nie wybrudzą…. ale utrudnia konsumentowi bo nie spełnia swojej funkcji takie lepienie na pół gwizdka.. nie daje pewności że opona będzie zalepiona prawidłowo :).:)

    jak bym miał tak lepić opony ludziom w tirach..to wolał bym zostawić gwóźdź i zalać chemią od środka.
    starczy na dłużej

  4. Takie coś w ogóle nie powinno mieć miejsca, tak nie wolno naprawiać opon i w renomowanych serwisach i ,, normalnych '' zakładach wulkanizacji tak się opon nie naprawia .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!