Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa opony sznurem, kołkowanie opony, zestaw naprawczy ats

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Przedstawiamy krok po kroku jak wygląda naprawa opony sznurem wykorzystując nasz popularny zestaw naprawczy do kół ATS. Na filmie naprawiamy oponę osobową jak i ciężarową, żeby pokazać jak solidnie wykonane są narzędzia w zestawie. Sznury mają długość 20cm, połowa tej długości wystarczy do naprawy przebicia w oponie osobowej, w ten sposób zestaw wystarcza na 40 napraw.

Coraz więcej z nas nie posiada koła zapasowego w samochodzie. Najwygodniejszym rozwiązaniem w przypadku niewielkich przebić jest właśnie naprawa sznurem. Dlaczego?
– nie musimy zdejmować koła
– naprawę wykonujemy bez demontażu opony
– po naprawie opona nadaje się do jazdy z normalną prędkością

Przypominamy, że naprawa sznurem jest rozwiązaniem doraźnym i powinna zakończyć się wizytą w warsztacie wulkanizacyjnym i zaklejeniem przebicia łatką lub kołkiem.

Ten i inne zestawy naprawcze do opon znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Zapraszamy na nasz kanał, gdzie znajdziecie więcej prezentacji oraz poradników związanych z serwisem i naprawą opon:
https://video.phu-szczepan.pl/

TUTAJ NAS ZNAJDZIECIE:
Facebook https://www.facebook.com/phu.szczepan/
Google+ https://plus.phu-szczepan.pl/
PHU SZCZEPAN https://sklep.phu-szczepan.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

19 komentarzy do „Naprawa opony sznurem, kołkowanie opony, zestaw naprawczy ats

  1. Dobry patent do maszyn budowlanych np ładowarek ze zmiennym wybiegiem gdzie najechanie na gwoździa lub i na rzecz która się wbija w oponę jest częste. Dzisiaj właśnie tymi knotami uszczelnilem oponę i wszystko jest jest w porządku. Nawet powiem więcej bo w oponie w sumie mam 3 takie sznurki po innych dziurach i wszystko trzyma nigdzie nie uchodzi powietrze.

  2. Nie rozumiem tych komentarzy ze serwis nie powinien tak naprawiac opon. A gdzie jest napisane ze serwis tak naprawia? Nagral dobry czlowiek film instruktarzowy zeby pokazac Kowalskiemu jak ewentualnie uratowac sobie zycie w trasie. Zamiast podziekowac to sie ludzie czepiaja.

  3. kilka dni i będzie uciekało powietrze beznadziejny sposób 😀
    ułatwia kanalizatorom..bo się nie wybrudzą…. ale utrudnia konsumentowi bo nie spełnia swojej funkcji takie lepienie na pół gwizdka.. nie daje pewności że opona będzie zalepiona prawidłowo :).:)

    jak bym miał tak lepić opony ludziom w tirach..to wolał bym zostawić gwóźdź i zalać chemią od środka.
    starczy na dłużej

  4. Takie coś w ogóle nie powinno mieć miejsca, tak nie wolno naprawiać opon i w renomowanych serwisach i ,, normalnych '' zakładach wulkanizacji tak się opon nie naprawia .

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!