Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa ponad 10 letniej instalacji LECHO w audi a6 c5 2,4 v6.Leciwa już instalacja współcześnie mało znanego producenta LECHO. Co ciekawe instalacja była założona w Niemczech. Auto trafiło do mnie ponieważ inne zakłady poddały się reanimowania tejże instalacji.

Chcesz wesprzeć kanał?
https://tipanddonation.com/gandziorz

Zapraszam do odwiedzenia strony na Facebook:
https://www.facebook.com/rdsgaragepl/

Strona firmowa: https://www.RDSgarage.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Naprawa ponad 10 letniej instalacji LECHO w audi a6 c5 2,4 v6.

  1. Mam passat 2.8 instalacja kme. Osa redukuje z banku 1 +13% a bank 2 -10% czy takie rozjazdy w v6 są normalne nie zadurze? Combi zawory posprawdzane tak w miarę. instalacja 70tys auto ma 310tys w grupie 93 na rozjeździe rozrządu -2 -3. W vagu w grupie 32 na jalowym po -5%

  2. Witam . Dobra robota .
    Mozesz mi pomóc bo mam instalacje brc sequent 32 i będę wymieniał membranę .Mam pytanie czy po wymianie muszę coś ustawiać jeszcze i jak sprawdzic szczelnosc reduktora przed odpaleniem samochodu.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!