Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa powypadkowa Citroena C1naprawa powypadkowa Citroena C1 w firmie Autim, zgrzewanie podłużnicy i przedniego pasa za pomocą zgrzewarek tecna.
Accident Citroen C1 at Autim, welding the stringer and the front belt with welding tecna

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Naprawa powypadkowa Citroena C1

  1. @ThugVojtaz
    Nigdy nie rozpatrywaliśmy kosztu wymiany samej podłużnicy. Taka wymiana jest związana z całym procesem naprawy i musi być ekonomicznie opłacalna, czyli cały koszt naprawy nie może przekraczać 80% wartości auta.
    Najczęściej zdarza się taka sytuacja w przypadku uderzeń z tyłu (mniej kosztownych części).

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!