Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa przycisku bagażnika tylnej klapy VW Passat b6Nimbus – Eveningland

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Naprawa przycisku bagażnika tylnej klapy VW Passat b6

  1. Wzmocniłem to podobnie bo ta blacha z kompozytu się odgięła po latach i działało to trochę z pół roku.Potem znowu przycisk nie odbijał i cały czas dociskał stycznik.Komputer przez to głupiał i nie reagował.Dodałem pomiędzy gumy jako odbicia wycięte z piłeczek kauczukowych i to było to.Ale z czasem sam stycznik przestał działać.Mimo że cykał bagażnika nie otwierał.Ostatecznie w VCDS zrobiłem otwieranie z kluczyka i wreszcie spokój.Oryginalna nowa listwa z mikrostykiem koszt ok.90zł.Ciągle waham się czy to kupić nowe.Powinien sam mikro styk być wymienny bo są takie.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!