Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa przycisku klapy Golf 5 – rear lid button repairPrzycisk klapy VW nie działa. Mikrostyk? Wiązka? Nie, zepsuty popychacz włącznika. Naprawiamy element niewymienny. Zapraszam.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

12 komentarzy do „Naprawa przycisku klapy Golf 5 – rear lid button repair

  1. Odświeżam, bo tutaj pisze się u cudach na kiju, nic nie trzeba wybijać, sztukować w przypadku nieodbijającego przycisku w klapie. Wystarczy w środku wypłukać wodą z detergentem pod ciśnieniem, przedmuchać powietrzem, i wpakować do środka W40. Wcisnąć tą rureczkę w środek i dobrze tym środkiem popenetrować. Wydaje się że nie będzie efektu, jednak jak poruszamy tym przyciskiem w lewo i prawo kilkadziesiąt razy to ładnie i pięknie wypracuje mu się ruch zwrotny, wiem co mówię, u mnie wręcz błoto udało się ze środka wydmuchać. Po wielokrotnym obruszaniu przycisku najlepiej jeszcze raz doprawić go W40, wyczyścić szmatką i na koniec nasmarować "cięższym" smarem. Wszystko pięknie i elegancko pracuje. Mówimy o modelu 1K0827469D GOLF V, pozdrawiam i życzę powodzenia. Jak się ma sprytne rączki nie trzeba demontować tylnej wycieraczki. Co do uszkodzonych zaczepków przy złączce można sobie spokojnie poradzić z trytytkami.

  2. Po pierwsze to jest godzina roboty i to z piwem w dłoni.. Robiłem już 2 takie żaden kłopot wystarczy z jednej strony wierlem rozwiercic ten trzpień i wybić w drugą stronę w środku jest sprężyna z hamulcem zrobić co trzeba i złożyć w całość. Rozwiercony trzpień zabezpieczyć kropelka super glue i koniec.

  3. Panie, Krzynol, nie lepiej było te dwa nity rozwiercić, niż niszczyć myśl bardziej innowacyjnej nacji, z całym szacunkiem dla Pana dorobku informacyjnego Polaków. Mario.

  4. Interesowałem się tematem, bo częstą przypadłością tych zamków jest to, że znaczek nie odbija. Na forum golfa jest poradnik, że niby ten sworzeń wybić i całość rozpoławiamy, a potem smarujemy. A co do tarcz to badziewie, sam to przerabiałem, proponuję odżałować i kupić trzpień + tarcze speedclic. Pozdrawiam

  5. Krzychu – a co zrobisz , jeśli klient po trzech dniach przyjedzie , i powie : Wie pan co ? , robił mnie pan zamek , teraz mnie powietrze z prawego koła schodzi ??

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!