Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa rekonstrukcji samochodu CWS T-1 dobiegła KOŃCA !Po nieszczęśliwym wypadku rekonstrukcji samochodu CWS T-1 w wersji Torpedo, po prawie 10 miesiącach pracy w końcu został naprawiony. Jak się sprawuje na drodze?
Zapraszam do subskrypcji kanału ➜ http://www.youtube.com/user/ckdzpc?sub_confirmation=1

Grupa na Facebooku ➜ https://www.facebook.com/groups/moto.zagwozdki
Strona samochodu CWS T-1 ➜ http://autorlimuzyna.pl/cws.php
=============================================================
Muzyka:
– Greaser – TrackTribe

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

46 komentarzy do „Naprawa rekonstrukcji samochodu CWS T-1 dobiegła KOŃCA !

  1. Zastanawiałem się zawsze jak było ze skutecznością świateł w tak starych konstrukcjach – da się tym w ogóle jechać w nocy? Dałbyś radę zrobić jakieś zdjęcie /film jak to świeci?

  2. Super! Mam nadzieję że ktoś podobnie rozwali niemiecki przedwojenny samochód w takim stanie polskim Polonezem albo maluchem szczerze aż bym się uśmiał :). Wiem może jestem menda ale szkoda mi tego CWS-ika bo to piękne auto a jakiś niemiecki szrot go zniszczył 😥

  3. Więcej odcinków z nim. Poza tym gdzie można go spotkać? Czy jest jakiś kanał gdzie można go obserwować? I czy istnieje jakiś orginalny CWS T1 zachowany?
    Edit: CWS T1 ten właśnie egzemplarz zrekonstruowany powinien być na każdej większej imprezie np Retro Motor show

  4. Jestem pod ogromnym wrażeniem, dla mnie jako amatora napraw samochodowych odbudowa takiego auta to zupełna abstrakcja, nawet nie wyobrażam sobie ile to pochłonęło pracy. Gratulacje.

  5. No wreszcie odbudowany CWS. Moje gratulacje i wielki szacun. Teraz auto powinno być w ciągłym ruchu aby sławić Polską przedwojenną motoryzację i budowniczego tej pięknej repliki CWS-a. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!